Dekorácia miestnosti
-
No reviews
Obsahuje: 39 balónov, 1 raketový balón , 3 modelovacie balóny , 1 girlanda so strapcami , 1 slamka , 30 lepidiel , 1 stuha na girlandu z balónov
Bežná cena 36,99 €Bežná cenaAkciová cena 36,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 balón
Bežná cena 3,79 €Bežná cenaAkciová cena 3,79 € -
No reviews
Obsahuje: 42 balónov, 1 balón so žralokom , 4 modelovacie balóny , 30 lepidiel , 1 slamka , 1 balónová girlanda
Bežná cena 24,99 €Bežná cenaAkciová cena 24,99 € -
No reviews
Obsahuje: 60 balónov, 1 balónová girlanda
Bežná cena 22,99 €Bežná cenaAkciová cena 22,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 balón
Bežná cena 3,39 €Bežná cenaAkciová cena 3,39 € -
No reviews
Obsahuje: 34 balónov, 1 balón s hlavou psa , 4 modelovacie balóny , 1 slamka , 24 lepidiel , 1 balónová girlanda
Bežná cena 24,99 €Bežná cenaAkciová cena 24,99 € -
No reviews
Obsahuje: 33 balónov, 1 balón s čiernou mačkou , 2 modelovacie balóny , 1 slamka , 24 lepidiel , 1 stuha na girlandu z balónov
Bežná cena 19,99 €Bežná cenaAkciová cena 19,99 € -
VypredanéNo reviewsObsahuje: 34 balónov, 1 balón s mačacou tematikou , 2 modelovacie balóny , 1 slamka , 24 lepidiel , 1 stuha na balóny
Bežná cena 17,49 €Bežná cena24,99 €Akciová cena 17,49 €Vypredané -
No reviewsBežná cena 3,09 €Bežná cena
Akciová cena 3,09 € -
VypredanéNo reviewsObsahuje: 1 girlanda s 11 vlaječkami
Bežná cena 3,09 €Bežná cenaAkciová cena 3,09 €Vypredané -
No reviews
Obsahuje: 8 balónov
Bežná cena 3,99 €Bežná cenaAkciová cena 3,99 € -
No reviews
Obsahuje: 45 balónov, Lepiace bodky , Plastová páska , Brečtan
Bežná cena 20,99 €Bežná cenaAkciová cena 20,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 lopta
Bežná cena 14,99 €Bežná cenaAkciová cena 14,99 € -
No reviews
Obsahuje: 3 suspenzie
Bežná cena 6,99 €Bežná cenaAkciová cena 6,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 girlanda
Bežná cena 5,89 €Bežná cenaAkciová cena 5,89 € -
No reviews
Obsahuje: 1 lopta
Bežná cena 4,99 €Bežná cenaAkciová cena 4,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 magnetická tabuľa
Bežná cena 6,99 €Bežná cenaAkciová cena 6,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 kytica laguru
Bežná cena 7,99 €Bežná cenaAkciová cena 7,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 kytica laguru
Bežná cena 7,99 €Bežná cenaAkciová cena 7,99 € -
No reviews
Obsahuje: 6 balónov
Bežná cena 4,79 €Bežná cenaAkciová cena 4,79 € -
No reviews
Obsahuje: 1 balón
Bežná cena 3,99 €Bežná cenaAkciová cena 3,99 € -
No reviews
Obsahuje: 2 snehové gule
Bežná cena 3,99 €Bežná cenaAkciová cena 3,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 snehová guľa
Bežná cena 0,69 €Bežná cena1,99 €Akciová cena 0,69 €Akcia -
No reviewsNo reviewsObsahuje:-1 hárok nálepiek
Bežná cena 4,99 €Bežná cenaAkciová cena 4,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 podložka pod vianočný stromček
Bežná cena 11,99 €Bežná cenaAkciová cena 11,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 Mikuláš
Bežná cena 49,99 €Bežná cenaAkciová cena 49,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 dekorácia
Bežná cena 3,59 €Bežná cenaAkciová cena 3,59 € -
No reviews
Obsahuje: 1 dekorácia
Bežná cena 44,99 €Bežná cenaAkciová cena 44,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 erb
Bežná cena 7,99 €Bežná cenaAkciová cena 7,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 erb
Bežná cena 3,99 €Bežná cenaAkciová cena 3,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 erb
Bežná cena 3,99 €Bežná cenaAkciová cena 3,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 sane
Bežná cena 16,99 €Bežná cenaAkciová cena 16,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 páv
Bežná cena 4,99 €Bežná cenaAkciová cena 4,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 Prispôsobiteľná dekorácia
Bežná cena 15,99 €Bežná cenaAkciová cena 15,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 vianočný stromček z plsti na personalizáciu
Bežná cena 15,99 €Bežná cenaAkciová cena 15,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 3 lopty
Bežná cena 12,99 €Bežná cenaAkciová cena 12,99 € -
No reviews
Obsahuje: 3 suspenzie
Bežná cena 11,99 €Bežná cenaAkciová cena 11,99 € -
No reviews
Obsahuje: 3 suspenzie
Bežná cena 9,99 €Bežná cenaAkciová cena 9,99 € -
No reviews
Obsahuje: 3 lopty
Bežná cena 9,99 €Bežná cenaAkciová cena 9,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 vianočná guľa
Bežná cena 2,79 €Bežná cenaAkciová cena 2,79 € -
No reviews
Obsahuje: 1 vianočná guľa
Bežná cena 2,29 €Bežná cenaAkciová cena 2,29 € -
No reviews
Obsahuje: 1 jeleň
Bežná cena 24,99 €Bežná cenaAkciová cena 24,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 dekorácia
Bežná cena 24,99 €Bežná cenaAkciová cena 24,99 € -
AkciaNo reviewsBežná cena 1,52 €Bežná cena3,50 €Akciová cena 1,52 €Akcia -
No reviews
Obsahuje: 1 ozdobený umelý vianočný stromček
Bežná cena 19,99 €Bežná cenaAkciová cena 19,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 ozdobený umelý vianočný stromček
Bežná cena 19,99 €Bežná cenaAkciová cena 19,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 súprava na vianočný stromček
Bežná cena 59,99 €Bežná cenaAkciová cena 59,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 umelý vianočný stromček
Bežná cena 79,99 €Bežná cenaAkciová cena 79,99 € -
No reviews
Obsahuje: 1 ozdobený umelý vianočný stromček
Bežná cena 19,99 €Bežná cenaAkciová cena 19,99 € -
No reviewsNo reviewsObsahuje: 1 dekorácia
Bežná cena 6,99 €Bežná cenaAkciová cena 6,99 €
Najväčší výber za najlepšiu cenu
Celú výzdobu sály nájdete na Vegaoo! Vybrali sme široký výber výzdoby sály na všetky príležitosti a udalosti. Deň svätého Patrika, pivný festival, narodeniny, odchod do dôchodku, svadba, krst a ešte množstvo ďalších príležitostí na oslavu a vyzdobenie vašej slávnostnej miestnosti alebo aj doma! Najväčší výber dekorácií do sály, ako sú girlandy dlhé až 6 metrov. A produkt, ktorý si každý kupuje na oslavu, sú jednoznačne balóny, máme najväčší výber balónov všetkých veľkostí a všetkých farieb pre vašu oslavu. Ponúkame vám aj balóny v tvare číslic a písmen na personalizovanú výzdobu interiéru alebo exteriéru! Okrúhle papierové lampióny vo farbách pre modernú dekoráciu. Ponúkame vám aj výzdobu slávnostnej miestnosti s najväčším výberom oslávenských potrieb za najlepšiu cenu.
Oslávenská výzdoba na Vegaoo
Na zorganizovanie oslavy je potrebné začať vopred, zvoľte si personalizovanú a 100 % originálnu výzdobu. Nenechajte si ujsť náš široký výber girland, stolovej dekorácie a oslávenských potrieb všetkého druhu, ako sú kostýmy pre dospelých aj deti. Najväčší výber kostýmov a oslávenských potrieb na Vegaoo Nájdite našu širokú ponuku narodeninovej výzdoby, výzdoby slávnostnej miestnosti… Každá príležitosť je dobrá na vašu tematickú oslavu. Naše papierové girlandy dokonale ozdobia vašu oslávenskú miestnosť na narodeniny, na odchod do dôchodku, na tematický večierok.

























